چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه در خصوص ثبت نام از پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 98

اطلاعیه در خصوص ثبت نام از پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 98

دانشگاه هرمزگان، ضمن تبریک و خیر مقدم به پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 1398 به اطلاع می رساند ثبت نام از این عزیزان طی دو مرحله به شرح زیر انجام می شود.

مرحله اول: ثبت نام اینترنتی از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 23 آذرماه لغایت ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 24 آذرماه 98

مرحله دوم: زمان ثبت نام حضوری و تشکیل پرونده در روز دوشنبه مورخ 25 آذرماه خواهد بود.

توجه: انجام هر دو ثبت نام (اینترنتی و حضوری) الزامی بوده و عدم انجام هر یک از آنها به منزله انصراف از تحصیل خواهد بود. ضمنا به اطلاع می رساند زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.

 

مرحله اول: ثبت نام اینترنتی

1- در مرحله ثبت نام اینترنتی لازم است پذیرفته شدگان با مراجعه به سامانه آموزشی دانشگاه، اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی خود را تکميل نموده و مدارک لازم براي ثبت نام را بارگذاري و در پايان گواهي پذيرش غيرحضوري و فرمهای تعهد  را از سیستم پرینت و امضا نموده و در زمان ثبت نام حضوری تحویل نمايند.

مراحل ثبت نام بشرح زیر است:

1-دانلود، پرینت و تکمیل فرمهای ثبت نام (این فرمها در پایین همین صفحه قرار داده شده است)

2- اسکن مدارک لازم برای انجام ثبت نام اینترنتی (غیرحضوری) شامل

·        عکس تمام رخ 4*3 که مربوط به سال جاری باشد تغییر عکس پس از پذیرش در سیستم گلستان امکان پذیر نبوده و تمامی مدارک تحصیلی با عکس بارگذاري شده صادر خواهد شد. (با حجم بین 8 تا 15 کیلوبایت)

·        کارت ملی(پشت و رو)

·        شناسنامه (تمام صفحات)

·        گواهینامه موقت پایان تحصیلات کارشناسی با قید معدل کل (در صورت ارائه دانشنامه، بارگذاری ریزنمرات نیز الزامی است)

تبصره: دانشجویان سال آخر کارشناسی که تا 31/06/98 فارغ التحصیل مي شوند می بایست به جای گواهینامه موقت کارشناسی فرم گواهی معدل (فرم مخصوص معدل دانشجویان سال آخر کارشناسی موجود در صفحه 43 دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد 98 ) یا فرم  شماره 2 را اسکن و آپلود نمایند.

توجه: فرمهای فوق می بایست دارای مهر و امضای معاونت آموزشی / مدیر تحصیلات تکمیلی / مدیر امور آموزشی دانشگاه محل تحصيل مقطع کارشناسی ارشد باشد.

·        فرم تعهد آموزش رایگان برای دانشجویان روزانه (فرم 4)

·        فرم تعهد فراغت از تحصیل دانشجویان سال آخر (فرم 3)

·        کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم برای آقایان

.         فرم شماره 1 برای داوطلبانی که با استفاده از امتیاز رتبه اولی به دوره کارشناسی ارشد راه یافته اند.

 توجه: دانشجویان مشمولی که فرجه یکساله بعد از فراغت از تحصیل آنان به پایان رسیده است، لازم است برگه اعزام به خدمت فاقد تاریخ غیبت آپلود نمایند.  تاريخ اعزام به خدمت می بایست در زمان ثبت نام به اتمام نرسيده باشد.

توجه: فرمت فایلهای فوق می بایست jpg با ظرفیت حداقل  150 کیلوبایت و حداکثر 300 کیلوبایت باشد.

 

3- ورود به سامانه آموزشی گلستان از طریق آدرس http://golestan.hormozgan.ac.ir

توجه: برای ورود به سامانه آموزشی گلستان می بایست منحصرا از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید.

4- وارد نمودن کد امنیتی

5- وارد نمودن شناسه و کلمه عبور به شرح زیر:

شناسه کاربری: شماره ملی  u981

مثلا اگر شماره ملی 2511818184 باشد شناسه کاربری u9812511818184     خواهد بود.

کلمه عبور: کد ملی (تذکر: کد ملی باید بدون خط تیره درج گردد.) مثلا 2511818184

6- ورود به قسمت پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود از طریق مسیر زیر:

منوی کاربر/آموزش/دانشجو/پذیرش غیر حضوری دانشجویان/ پذیرش غیرحضوری دانشجویان جدید الورود

7- تکمیل اطلاعات فردی، و تحصیلی خواسته شده در صفحه پذیرش اینترنتی

توجه مهم: ضروری است در هنگام تکمیل اطلاعات فردی و تحصیلی دقت کافی صورت پذیرد. با توجه به اینکه انجام کلیه مکاتبات و امور تحصیلی داوطلب بر اساس این اطلاعات خواهد بود، مسوولیت عدم درج صحیح اطلاعات فردی و تحصیلی مستقیما متوجه داوطلب می باشد.

8- بارگذاری مدارک اسکن شده

10- پرداخت الکترونیکی مبلغ 300000 ریال (سیصد هزار ریال) بابت صدور کارت دانشجویی

11- پرینت فرم اطلاعات دانشجویی و گواهی پذیرش غیر حضوری و فرم های تعهد که به امضای داوطلب رسیده است.

 

مرحله دوم: ثبت نام حضوری

*** پذیرفته ­شدگان لازم است پس از انجام ثبت­ نام اینترنتی با در دست داشتن اصل مدارک بارگذاری شده (به همراه دو نسخه کپی از تمامی مدارک) و فرم های تعهد (در هنگام ثبت نام غیر حضوری از سیستم پرینت گرفته شود) و گواهی پذیرش غیرحضوری و فرم اطلاعات فردی( بعد از اتمام ثبت نام غیر حضوری از سیستم پرینت نمایید) شخصاً برای پذیرش حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند.

در زمان مراجعه حضوری علاوه بر همراه داشتن اصل مدارک آپلود شده فوق، ارائه مدارک زیر نیز الزامی است

·        شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 جدید برای خواهران و 12 قطعه عکس برای برادران

(امضا شده توسط دانشجو)و فرم اطلاعات دانشجویی  فرم های تعهد (امضا شده توسط دانشجو) و پرینت پذیرش غیر حضوری      .

·        آدرس و نام دقیق  و کد پستی دانشگاههای مقاطع تحصیل قبلی (دانشگاههای محل تحصیل مقطع کاردانی و کارشناسی)

توجه مهم: پذیرفته شدگانی که شاغل در وزارتخانه­ ها، سازمان­ها و نهادهای دولتی، آموزش و پرورش، نيروهاي نظامي و انتظامي کشور هستند، می بایست در زمان ثبت نام حضوری، حکم مرخصی سالانه و یا موافقت کتبی بدون قید و شرط با ادامه تحصیل تمام وقت از ارگان محل خدمت را ارائه نمایند.  تأکید می گردد انجام ثبت‌نام حضوری منوط به ارائه گواهی مذکور می‌باشد و در صورت عدم ارائه گواهی، از داوطلب ثبت نام بعمل نخواهد آمد.

 

توضیحات بسیار مهم:

1- اکیدا توصیه می شود پذیرفته شدگان محترم قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه مفاد این راهنما و همچنین اطلاعیه ثبت نام مندرج در سایت سازمان سنجش را به دقت مطالعه نموده، ثبت نام غیرحضوری خویش را به صورت کامل انجام داده و کلیه مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری را اماده نمایند

2- حضور شخص پذیرفته شده در زمان ثبت نام حضوری جهت تشکیل پرونده الزامی است

3- ثبت نام حضوری منحصرا بر اساس برنامه زمانبندی انجام خواهد گرفت. لازم است داوطلبان در تاریخهای مشخص شده مراجعه نمایند.

4- عدم انجام ثبت نام اینترنتی و یا عدم مراجعه داوطلب در زمان ثبت نام حضوری به منزله انصراف از تحصیل تلقی شده و قبولی داوطلب کان لم یکن تلقی می گردد.

5- ساعات مراجعه جهت ثبت نام حضوری از ساعت 8:30 الی 13 می باشد

نشانی محل ثبت نام حضوری کلیه پذیرفته شدگان: بندرعباس - کیلومتر 9 جاده میناب - مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزکان

نکات مهم:

1. پس از انجام ثبت نام حضوری، پذیرفته شدگان می بایست در همان روز جهت اطلاع از برنامه درسی به گروه آموزشی مربوطه مراجعه نمایند.

2. مسوولیت ثبت دروس و انتخاب واحد در تمام نیمسالهای تحصیلی از جمله نیمسال دوم 99-98 بر عهده دانشجو است و عدم انتخاب واحد در موعد مقرر به منزله انصراف و ترک تحصیل است.

3. ترم شروع به تحصیل دانشجویانی که در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اند، نیمسال دوم 99-98 خواهد بود. تاریخ انتخاب واحد این دانشجویان مطابق با تقویم دانشگاه، 6 بهمن ماه 98 می باشد. (انتخاب واحد از طریق مراجعه به سایت گلستان به آدرس   golestan.hormozgan.ac.ir قابل انجام است)

4. مجوز ثبت نام و انتخاب واحد کلیه پذیرفته شدگان در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 بصورت ثبت نام مشروط بوده و صدور مجوز برای شرکت در امتحانات پایانترم، منوط به کامل بودن پرونده تحصیلی دانشجو (کامل بودن تمامی مدارک از جمله دریافت تاییدیه تحصیلی مقاطع کاردانی و کارشناسی از دانشگاههای مقاطع قبلی، دریافت معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول، اصل مدرک کارشناسی  و ...) است.

5. مسوولیت پیگیری جهت صدور و ارسال تاییدیه تحصیلی مقاطع قبلی دانشجو (مقاطع کاردانی و کارشناسی) بر عهده دانشجو است.

6. مسوولیت پیگیری جهت صدور  لغو معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول نظام وظیفه از مقطع قبلی و صدور معافیت تحصیلی مقطع فعلی و تحویل آن به دانشگاه، بر عهده دانشجو است. ضروری است دانشجویان مشمول ظرف مدت حداکثر 10 روز از تاریخ ثبت نام حضوری، معافیت تحصیلی دوره کارشناسی ارشد خود را به تحصیلات تکمیلی دانشگاه تحویل نمایند.

توجه مهم 1: لازم است داوطلب در زمان پذیرش حضوری اصل مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی (برای دانشجویان سال آخر فرمهای مربوطه) به همراه داشته باشد. همچنین وضعیت نظام وظیفه داوطلبان آقا نیز می بایست مشخص باشد.

         توجه مهم 2:منحصرا پذیرفته شگان متعهد به خدمت در آموزش و پرورش و نهادهای نظامي و انتظامي، در صورتیکه قادر به ارائه اصل مدرک تحصیلی نمی باشند، در زمان ثبت نام حضوری می بایست تمامی مدارک زیر را ارائه نمایند:

1- تصویر برابر با اصل مدرک تحصیلی

2- نامه موافقت با ادامه تحصیل بدون قید و شرط  یا حکم مرخصی سالانه (در نامه موافقت با ادامه تحصیل تمامی پذیرفته شدگان از جمله فرهنگیان محترم، هیچگونه قید و شرطی مانند برگزاری کلاسها در ساعات غیر اداری و .... نباید وجود داشته باشد).

3- نامه ای از محل خدمت مبنی بر اینکه اصل مدرک تحصیلی داوطلب در پرونده استخدامی شخص بایگانی می باشد.

 

توجه بسیار مهم: آیین نامه آموزشی دانشجویان کارشناسی ارشد از طریق لینک زیر قابل دریافت است. به دانشجویان جدیدالورود اکیدا توصیه می گردد متن آیین نامه را به دقت مطالعه نمایند. (برای دریافت آیین نامه کارشناسی ارشد لطفا کلیک نمایید)

 

 

درصورت داشتن هر گونه سئوال در خصوص ثبت نام با شماره 33711041-076 تماس حاصل فرمایید

 

برای دانلود فرمهای مورد نیاز  لطفا کلیک نمایید

 

 

با آرزوی موفقیت

تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزگان

 


٢٠:٠٥ - 1398/09/08    /    شماره : ١٤٨٨    /    تعداد نمایش : ٣٤٧٩خروج